במידה וברצונך להחליף או להחזיר פריט שרכשת ובתנאי שלא נעשה בפריט כל שימוש ושמחוברת אליו התווית המקורית, ניתן לעשות זאת, עד 14 יום מיום קבלתו, באחת מן הדרכים הבאות:
1. להגיע עם המוצר לאחד מסניפי הרשת, שם תוכלי להחליף את המוצר או להחזירו ולקבל החזר כספי/זיכוי.
2. דואר ישראל- כל מה שעלייך לעשות הוא למלא בדף המצורף לפריט האם ברצונך להחזיר/להחליף את המוצר ומה הסיבה, ולהניח את הדף בתוך החבילה. לאחר מכן עלייך להדביק על חבילת המשלוח את המדבקה המצורפת למוצר, עליה כבר תיהיה רשומה כתובתינו:
גסניף דואר ראשונים רמה”ש, ת.ד 1219 רמת השרון.
3.ניתן לבצע החזרה באמצעות איסוף עם שליח(בעלות של 29 ש”ח)-כל מה שעלייך לעשות הוא ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון או בוואטסאפ ונדאג לבצע את ההחזרה באמצעות השליח

התשלום על החזרת החבילה הינו על חשבון הלקוחה.

הנחיות להחלפת או החזרת פריט

במידה ואת רוצה להחליף/להחזיר את הפריט שרכשת הינך יכולה לעשות זאת עד 14 יום מיום קבלתו ובתנאי שלא נעשה בפריט כל שימוש ושמחוברת אליו התווית המקורית, כל שעלייך לעשות הוא למלא בדף המצורף לפריט האם ברצונך להחליף את המוצר ומה הסיבה (מידה שונה, צבע שונה, פריט פגום, פריט אחר וכו’), או האם ברצונך לקבל החזר כספי, ולהניח את הדף בתוך החבילה. לאחר מכן עלייך לסגור היטב את החבילה ולהדביק עליה את המדבקה המצורפת למוצר, עליה כבר תיהיה רשומה כתובתינו: סניף דואר ראשונים רמה”ש, ת.ד 1219 רמת השרון.
כאשר החבילה תגיע אלינו, נציגת שירות תיצור איתך קשר בהקדם.

*במידה וברצונך לקבל החזר כספי, כרטיס האשראי שלך יזוכה.
*במידה וברצונך להחליף את הפריט המשלוח על החלפת הפריט הינו על חשבונך.